O nas

Tresko Group
Dowiedz się więcej o naszej firmie

O nas

Firma „Tresko Group Sp. z o.o.” prowadzi sprzedaż samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz używanych maszyn budowlanych.
Naszą domeną jest nie tylko sprzedaż pojazdów ale i świadczenie usług budowlano-wyburzeniowych oraz wykonawstwo robót drogowych .Gwarantujemy pomoc doświadczonej ekipy fachowców, którzy zrealizują najbardziej skomplikowane zlecenia, dbając o krótki okres powierzonej pracy.
Oferujemy również profesjonalne usługi na wszystkich etapach budowy ogrodu – poczynając od projektu, poprzez realizację, a na późniejszej pielęgnacji kończąc.
Priorytetowym zadaniem dla naszej firmy jest zadowolony klient, czyli taki, który ponownie chce skorzystać z naszej oferty.

WhatsApp Image 2023-03-14 at 10.54.09 (1)
loader, heavy equipment, construction-4012475.jpg
speedometer, dashboard, car-1249610.jpg

Witamy w „Tresko Group” w firmie z długoletnim doświadczeniem w imporcie i sprzedaży samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i maszyn budowlanych.

Działając na rynku od kilkunastu lat posiadamy dużą wiedzę i doświadczenie w handlu pojazdami. Nasze szerokie kontakty zagraniczne i zaufani partnerzy handlowi pozwalają nam spełnić Państwa oczekiwania w kwestii wyboru i zakupu wybranego pojazdu.

W szczególności importujemy pojazdy osobowe klasy Premium, jedno i dwu roczne objęte fabryczną gwarancją, bezwypadkowe i z autoryzowanych sieci dilerskich z rzeczywistym przebiegiem i kompletem dokumentów niezbędnych do rejestracji.

Prowadzimy sprzedaż i wynajem używanych maszyn budowlanych , jedynie wysokiej jakości renomowanych marek.

Naszą domeną jest nie tylko sprzedaż aut używanych ale i kompleksowa realizacja inwestycji drogowych, budowlanych i ogrodowych. Zakres prac jest bardzo szeroki, począwszy od remontów obiektów użytkowych, zagospodarowania terenu i dróg dojazdowych, po prace porządkowe w ogrodach czy tworzenie oryginalnych przestrzeni do życia i pracy. Gwarantujemy pomoc doświadczonej ekipy fachowców, którzy zrealizują także najbardziej skomplikowane zlecenie, dbając o krótki okres powierzonej pracy.

Priorytetowym zadaniem dla naszej firmy jest zadowolony klient, czyli taki, który ponownie chce skorzystać z naszych usług.

W Tresko możesz liczyć na kompleksową obsługę, a to oznacza, że nie musisz się o nic martwić i marnować swojego cennego czasu.

  • Załatwimy za Ciebie wszystkie urzędowe formalności związane z zakupem importowanego samochodu
  • Umożliwimy Ci zawarcie na miejscu korzystnego ubezpieczenia komunikacyjnego
  • Będziesz mógł również kupić auto na raty lub wziąć w leasing

– U nas zapewniamy kompleksowa obsługę : ZOBACZ FINANSOWANIE

Masz jakieś pytanie?
Skontaktuj się z nami!

+48 698 383 720 - biuro (9:00 - 17:00)
+48 602 396 963
autotiry@autotiry.pl
bioze@treskogroup.com.pl
TRESKO GROUP SP. Z O.O.
ul. Kolejowa 101A, 05-092 Łomianki, Polska