Auta na zamówienie

Na Twoje życzenie bez żadnych zobowiązań możemy wyszukać konkretny model samochodu spełniającego wszystkie Twoje kryteria. Przyjmując takie zlecenie nie pobieramy żadnego zadatku. Wyszukując dla Ciebie wymarzone auto dokonujemy jego oględzin zarówno pod kątem legalności, stanu technicznego oraz zgodności z deklaracją sprzedawcy.

asphalt-auto-automobile-164634.jpg

Auta na zamówienie

Na Twoje życzenie bez żadnych zobowiązań możemy wyszukać konkretny model samochodu spełniającego wszystkie Twoje kryteria.
Przyjmując takie zlecenie nie pobieramy żadnego zadatku.
Wyszukując dla Ciebie wymarzone auto dokonujemy jego oględzin zarówno pod względem legalności jak i faktycznego stanu technicznego oraz zgodności z deklaracją sprzedawcy.
Dopiero, gdy podejmujesz decyzje o zakupie konkretnego samochodu przechodzimy do negocjacji ceny i ustalamy zadatek.

Auta na zamówienie

Zobacz krok po kroku jak wygląda cała procedura zamówienia auta w naszej firmie. PROCEDURA SPROWADZANIA AUT NA ZAMÓWIENIE. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i rozwoju rynku motoryzacyjnego możemy dokonać importu auta znalezionego przez klienta. Posiadamy w tym zakresie obszerna wiedzę merytoryczną, zaplecze transportowe i logistyczne.
Jesteśmy w stanie załatwić wszystkie formalności związane z finansowaniem i ubezpieczeniem pojazdu, kończąc na dostarczeniu pod „drzwi” nowo zakupionego auta, aby zakup pojazdu kojarzył się dla Ciebie z czystą przyjemnością.

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego abyśmy mogli rozpocząć poszukiwania Twojego auta bądź zadzwoń do nas, a chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawimy wyczerpującą ofertę.

kelly-sikkema-732335-unsplash.jpg

Procedura sprowadzenia auta na zamówienie

1.Składasz zlecenie telefonicznie albo wypełniasz formularz kontaktowy określając najistotniejsze dla Ciebie cechy auta, które ułatwią nam przedstawienie najlepszej oferty :

marka, model, rok produkcji, rodzaj skrzyni biegów (manualna, automat), rodzaj silnika (benzyna, diesel), dopuszczalny przedbieg, oczekiwane wyposażenie i przeznaczony na to budżet,

2.Poszukujemy samochodów najlepiej spełniających Twoje kryteria,

3.Przedstawiamy Ci listę pojazdów możliwych do zakupu,

4.Jeżeli decydujesz się na auto my sprawdzamy dokładnie jego historie i autentyczność dokumentów,

5.Jeżeli wszystko jest w porządku Ty wpłacasz zadatek a my rezerwujemy samochód i wysyłamy Ci potrzebne dokumenty do kupna samochodu,

6.My załatwiamy wszystkie formalności urzędowe związane ze sprowadzeniem pojazdu do kraju,

7.Oferujemy Ci pomoc związaną z finansowaniem i ubezpieczeniem auta ZOBACZ FINANSOWANIE

8.Wyjeżdżasz z Tresko Group wymarzonym samochodem.

Chcesz o coś zapytać?
Skontaktuj się z nami!

+48 698 383 720 - biuro (9:00 - 17:00)
+48 602 396 963
autotiry@autotiry.pl
bioze@treskogroup.com.pl
TRESKO GROUP SP. Z O.O.
ul. Kolejowa 101A, 05-092 Łomianki, Polska